O mnie

 

SZANOWNI PAŃSTWO!

W chwili obecnej gabinet działa bez zakłóceń. Jeżeli nie posiadacie Państwo objawów infekcji, ani nie znajdujecie się w grupie podwyższonego ryzyka, to przy obopólnym zachowaniu powszechnych zasad ostrożności (dezynfekcja rąk przed sesją, zachowanie odległości 1,5m, przywitanie bez podania rąk, codzienna dezynfekcja gabinetu itp.) zapraszam na sesję o stałej porze.

 

Jeśli jednak w związku z okolicznościami pojawiłby się wzmożony lęk przed przyjściem do gabinetu, bądź inne utrudnienia związane z dotarciem do niego – istnieje możliwość przeprowadzenia sesji on-line.

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem komunikatora

>>> Messenger: "Grzegorz Strojny".

90174232_2877928255616222_81204947953962

Zajmuję się zawodowo psychoterapią indywidualną osób dorosłych, w paradygmacie psychodynamicznym. Posiadam certyfikat psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (nr 645).

 

WYKSZTAŁCENIE

Studia psychologiczne ukończyłem na Wydziale Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Trzon mojego wyszkolenia psychoterapeutycznego stanowi 5-letnie, podyplomowe szkolenie całościowe (atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii) do certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego - organizowane przez Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ w Krakowie. W ramach szkolenia znalazły się : 3 - letni moduł z zakresu Systemowej Terapii Rodzin oraz 2 - letni moduł z zakresu terapii indywidualnej.
 
 DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
 
* 1998-2005          Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy w Nowym Sączu
* 2005-2012          Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University w Nowym Sączu
* 2013-2020          Ośrodek Wsparcia i Terapii Rodzin w Nowym Sączu
* 2010-aktualnie    Gabinet psychologiczny Grzegorz Strojny (prywatna praktyka)
 
Od 2004 r. współpracuję z Fundacją Krakowskiej Katedry Psychiatrii przy CMUJ w Krakowie, a obecnie z Fundacją Rozwoju Terapii Rodzin "Na Szlaku", Szpitalem Specjalistycznym im. dr. J. Babińskiego  w Krakowie oraz szkołą psychoterapii fundacji "Vis Salutis" w Łodzi, jako trener oraz kierownik zgrupowań dydaktyczno-treningowych dla psychiatrów i psychologów ubiegających się o zdobycie certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego.

Swój warsztat pracy doskonalę podczas systematycznej superwizji, uczestnicząc w stażach, szkoleniach uzupełniających oraz licznych konferencjach naukowych (2010 r. - staż specjalistyczny w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii CMUJ; 2011 r. - staż, kurs doskonalący w Katedrze Psychoterapii CMUJ).

Zaświadczenia/certyfikaty

Certyfikat Psychoterapeuty SNP PTP
Certyfikat Psychoterapeuty SNP PTP

Kraków 2014

press to zoom
Staż w Katedrze Psychoterapii CMUJ
Staż w Katedrze Psychoterapii CMUJ

Kraków 2011

press to zoom
Staż w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii CMUJ
Staż w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii CMUJ

Kraków 2010

press to zoom
5-letnie szkolenie podyplomowe "Psychoterapia"
5-letnie szkolenie podyplomowe "Psychoterapia"

Kraków 2003

press to zoom
 
 

Oferta

Pracuję wyłącznie z osobami dorosłymi

Konsultacje psychologiczne

2 lub 3 spotkania, które są na ogół wstępem do dalszej współpracy. Mają na celu ogólne rozpoznanie problemu i ustalenie dalszego sposobu postępowania. Odbywają się w ramach kilku cotygodniowych spotkań, ukierunkowanych na diagnozę, szersze rozumienie zgłaszanych trudności i trafny sposób ich rozwiązywania. Gdy ta forma pomocy okazuje się niewystarczająca, możliwe jest podjęcie psychoterapii (przy wstępnej gotowości do dalszej pracy i braku innych przeciwwskazań).


 

Psychoterapia indywidualna

Propozycja dla osób, które po wstępnych konsultacjach mają wewnętrzną gotowość do pracy nad sobą oraz odczuwają potrzebę osobistego rozwoju. Psychoterapia jest również formą leczenia zaburzeń takich jak: nerwice, depresje, zaburzenia osobowości i nastroju. Jest również sposobem do lepszego rozumienia siebie i relacji z otoczeniem. Psychoterapia prowadzona jest w podejściu psychodynamicznym, w odstępach cotygodniowych. Powodem zgłoszenia nierzadko są uciążliwe objawy (m.in. lękowe, depresyjne), trudności z budowaniem satysfakcjonujących związków z innymi ludźmi, kryzysy, bezradność w wyniku bezskutecznych prób przezwyciężania trudności oraz inne problemy.

 

Psychoterapia par

Psychoterapia małżeństw i par - przeznaczona jest dla osób przeżywających trudności i konflikty w relacji, chcących lepiej poznać i zrozumieć siebie oraz swój związek, Klientami są małżeństwa/pary będące w związku formalnym lub nieformalnym. Głównym celem pracy jest lokalizacja źródła trudności i próba rozwiązania jej poprzez zmianę wzajemnych postaw, sposobów komunikowania się, ukazanie wzajemnie dysfunkcjonalnych sposobów zachowania się prowadzących często do konfliktów czy impasu w związku.

qwqqw.jpg

Współpraca:

mgr Katarzyna Turek - psycholog  

tel. 507 421 689

absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, kierunek: psychologia (specjalizacja kliniczno-sądowa). Ukończyła studia podyplomowe  „Psychoonkologia w praktyce klinicznej” na CMUJ oraz kurs "Współczesne metody profilaktyki i terapii osób z uzależnieniami”. Odbyła staż w Sądeckim Ośrodku Interwencji Kryzysowej jako asystent pracy z rodziną. Na co dzień pracuje w Ośrodku Wsparcia i Terapii Rodzin w Nowym Sączu. Brała udział w licznych warsztatach i szkoleniach związanych z utratą, kresem życia i przeżywaniem procesu żałoby. Posiada doświadczenie zawodowe w zakresie  konsultacji  i poradnictwa rodzinnego.

  • Konsultacje psychologiczne, poradnictwo, wsparcie w żałobie/stracie, wsparcie w chorobie terminalnej, psychoedukacja.

 

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Kontakt, dane firmy

Spotkania możliwe są wyłącznie po wcześniejszym, telefonicznym ustaleniu terminu.
tel: 693 35 1970
NIP 734-255-78-67
REGON 121331967
nr rachunku bankowego:   20 1050 1722 1000 0090 7605 8917
 
 
 
KONTAKT:
fb.jpg
messenger.jpg
111.jpg

Udało się! Wiadomość dotarła.

 
 

Lokalizacja

Adres:

 

ul. Henryka Sienkiewicza 17a/2

(pierwsza klatka, parter, domofon nr 2)

33-300 Nowy Sącz