O mnie

 

SZANOWNI PAŃSTWO!

W chwili obecnej gabinet działa bez zakłóceń. Jeżeli nie posiadacie Państwo objawów infekcji, ani nie znajdujecie się w grupie podwyższonego ryzyka, to przy obopólnym zachowaniu powszechnych zasad ostrożności (dezynfekcja rąk przed sesją, zachowanie odległości 1,5m, przywitanie bez podania rąk, codzienna dezynfekcja gabinetu itp.) zapraszam na sesję o stałej porze.

 

Jeśli jednak w związku z okolicznościami pojawiłby się wzmożony lęk przed przyjściem do gabinetu, bądź inne utrudnienia związane z dotarciem do niego – istnieje możliwość przeprowadzenia sesji on-line.

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem komunikatora

>>> Messenger: "Grzegorz Strojny".

90174232_2877928255616222_81204947953962

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Studia psychologiczne ukończyłem na Wydziale Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Przez 7 lat pracowałem w Ośrodku Adopcyjno-Opiekuńczym w Nowym Sączu, gdzie prowadziłem diagnozę psychologiczną kandydatów na rodziców zastępczych i adopcyjnych, realizowałem pomoc psychologiczną skierowaną do małżonków będącym w kryzysie oraz prowadziłem szkolenia i spotkania edukacyjne z kandydatami do zastępczych form opieki nad dzieckiem.

Przez kolejne 7 lat pracowałem w Wyższej Szkole Biznesu - National-Louis University w Nowym Sączu, gdzie prowadziłem Gabinet Konsultacji Psychologicznych dla studentów i pracowników, prowadziłem zajęcia dydaktyczne oraz realizowałem warsztaty umiejętności interpersonalnych.

Aktualnie jestem zatrudniony w Ośrodku Wsparcia i Terapii Rodzin, gdzie prowadzę m.in. psychoterapię rodzin w ujęciu systemowym.

Trzon mojego wyszkolenia psychoterapeutycznego stanowi 5-letnie, podyplomowe szkolenie całościowe (atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii) do certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego - organizowane przez Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ w Krakowie. W ramach szkolenia znalazły się : 3 - letni moduł z zakresu Systemowej Terapii Rodzin oraz 2 - letni moduł z zakresu terapii indywidualnej.

Od 2004 r. współpracuję z Fundacją Krakowskiej Katedry Psychiatrii przy CMUJ w Krakowie, a obecnie z Fundacją Rozwoju Terapii Rodzin "Na Szlaku", Szpitalem Specjalistycznym im. dr. J. Babińskiego  w Krakowie oraz
szkołą psychoterapii fundacji Vis Salutis w Łodzi, jako trener oraz kierownik zgrupowań dydaktyczno-treningowych dla psychiatrów i psychologów ubiegających się o zdobycie certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego.

Swój warsztat pracy doskonalę podczas systematycznej superwizji (indywidualnej i grupowej), uczestnicząc w stażach, szkoleniach uzupełniających oraz licznych konferencjach naukowych (2010 r. - staż specjalistyczny w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii CMUJ; 2011 r. - staż, kurs doskonalący w Katedrze Psychoterapii CMUJ).

Certyfikat psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego uzyskałem w styczniu 2014 r. (certyfikat nr 645).

 
 

Oferta

Pracuję wyłącznie z osobami dorosłymi

Konsultacje psychologiczne

2 lub 3 spotkania, które są na ogół wstępem do dalszej współpracy. Mają na celu ogólne rozpoznanie problemu i ustalenie dalszego sposobu postępowania. Odbywają się w ramach kilku cotygodniowych spotkań, ukierunkowanych na diagnozę, szersze rozumienie zgłaszanych trudności i trafny sposób ich rozwiązywania. Gdy ta forma pomocy okazuje się niewystarczająca, możliwe jest podjęcie psychoterapii (przy wstępnej gotowości do dalszej pracy i braku innych przeciwwskazań).


 

Psychoterapia indywidualna

Propozycja dla osób, które po wstępnych konsultacjach mają wewnętrzną gotowość do pracy nad sobą oraz odczuwają potrzebę osobistego rozwoju. Psychoterapia jest również formą leczenia zaburzeń takich jak: nerwice, depresje, zaburzenia osobowości i nastroju. Jest również sposobem do lepszego rozumienia siebie i relacji z otoczeniem. Psychoterapia prowadzona jest w podejściu psychodynamicznym, w odstępach cotygodniowych. Powodem zgłoszenia nierzadko są uciążliwe objawy (m.in. lękowe, depresyjne), trudności z budowaniem satysfakcjonujących związków z innymi ludźmi, kryzysy, bezradność w wyniku bezskutecznych prób przezwyciężania trudności oraz inne problemy.

 

Psychoterapia par

Psychoterapia małżeństw i par - przeznaczona jest dla osób przeżywających trudności i konflikty w relacji, chcących lepiej poznać i zrozumieć siebie oraz swój związek, Klientami są małżeństwa/pary będące w związku formalnym lub nieformalnym. Głównym celem pracy jest lokalizacja źródła trudności i próba rozwiązania jej poprzez zmianę wzajemnych postaw, sposobów komunikowania się, ukazanie wzajemnie dysfunkcjonalnych sposobów zachowania się prowadzących często do konfliktów czy impasu w związku.

 

Kontakt, dane firmy

Spotkania możliwe są wyłącznie po wcześniejszym, telefonicznym ustaleniu terminu.
tel: 693 35 1970
NIP 734-255-78-67
REGON 121331967
Konto bankowe:   20 1050 1722 1000 0090 7605 8917
 
 
 
NAPISZ DO MNIE:
fb.jpg
messenger.jpg
 
 

Lokalizacja

Adres:

 

ul. Henryka Sienkiewicza 17a/2

(pierwsza klatka, parter, domofon nr 2)

33-300 Nowy Sącz

Na górę

Telefon: 693 35 1970

Nr konta bankowego: ING 20 1050 1722 1000 0090 7605 8917

Licznik odwiedzin

Gabinet Psychoterapii w Nowym Sączu Psychoterapia Nowy Sącz Psycholog Nowy Sącz

Nazywam się Grzegorz Strojny, jestem magistrem psychologii, dyplomowanym psychoterapeutą. Udzielam profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej osobom tego potrzebującym. Po więcej informacji zapraszam do zakładki: O mnie. Na pierwsze konsultacje psychologiczne można umówić się telefonicznie lub drogą elektroniczną: Kontakt

Psycholog Psychoterapeuta Nowy Sącz Psychoterapia Nowy Sącz Psycholog Nowy Sącz Psychoterapeuta Nowy Sącz

Prowadzę psychoterapię w nurcie psychodynamicznym. W zawodzie kieruję się zasadami etycznymi zaproponowanymi przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Więcej na temat proponowanej formy pomocy w zakładce Oferta, natomiast odpowiedź na pytanie: "Czym jest psychoterapia?" - można znaleźć tutaj: Gabinet Psychologiczny w Nowym Sączu

Psychoterapia Nowy Sącz Psycholog Nowy Sącz Psychoterapeuta Nowy Sącz Znany lekarz

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now